Książki i życie codzienne

Wpisy z Luty, 2013

Idealny mężczyzna jakiego poszukują kobiety powinien mieć określone cechy

Idealny mężczyzna jakiego poszukują kobiety powinien mieć określone cechy Mówiąc o mężczyznach, nieraz podkreśla się, ze mężczyźni są z innej planety, bo pochodzą z Marsa a kobiety z Wenus. Oczywiście są to takie potoczne stwierdzenia, które wzięły się z określeń astrologii. Czy rzeczywiście tak jest. Na pewno mężczyźni różnią się od kobiet nie tylko swoja budową ciała i wyglądem zewnętrznym, ale także tym w jaki sposób spostrzegają świat, w jaki sposób mówią, myślą i tak dalej. To mężczyźni już od dawna piastują najwyższe stanowiska w państwie, rzadko kiedy kobiety dochodzą do takich stanowisk np. stanowiska polityczne. To mężczyźni są preferowani w wykonywaniu niektórych zawodów jak np. górnik, kominiarz, spawacz, ślusarz, strażak, policjant, informatyk. To oni mają wyższe pensje niż kobiety, chociaż pracują na tych samych stanowiskach. To oni są do tej pory głównymi żywicielami rodziny, chociaż w tym względzie się już dużo zmieniło .Tradycyjne role męskie nie mogą być zastąpione przez żadną kobietę. Taka jest prawda. Jaki jest idealny mężczyzna i jak go widzą kobiety.

Kategoria: Mężczyzna
Tagi: , , , ,

Wpisy z Luty, 2013

Idealny mężczyzna jakiego poszukują kobiety powinien mieć określone cechy

Podrywanie w internecie Dzięki swojemu dynamicznemu rozwojowi, internet wkracza już niemal do wszystkich dziedzin codziennego życia. Nic zatem dziwnego, że stał się również wymarzoną platformą dla podrywaczy. Choć sama idea podrywania w internecie różni się znacząco od podrywu w „realu”, czyli na żywo i różne są też stosowane techniki, to coraz większa ilość podrywaczy twierdzi, że jest to równie skuteczny sposób zawierania znajomości, jak zwykłe podejście do dziewczyny i powiedzenie „cześć”. Oczywiście, o ile pozna się te różnice i będzie potrafiło wykorzystać je dla osiągnięcia sukcesu. Gdzie w internecie można wyruszyć na podryw? Przeznaczone są do tego przede wszystkim serwisy randkowe oraz czaty, jednak tak naprawdę, jest to możliwe na każdej platformie internetowej, umożliwiającej interakcję z innymi często korzystającymi z nich użytkownikami. Popularnymi miejscami podrywu są zatem również liczne fora dyskusyjne lub serwisy społecznościowe, tak samo jak podryw na mieście niekoniecznie musi odbywać się w klubie lub na dyskotece.

Kategoria: Mężczyzna
Tagi: , , , ,

Wpisy z Luty, 2013

Idealny mężczyzna jakiego poszukują kobiety powinien mieć określone cechy

Poszukiwanie kluczyków jest bardzo denerwujące, ale niestety bardzo często zdarza się ludziom, którzy są bardzo zapracowani i przeważnie mają bardzo mało czasu na sen i wypoczywanie. Najczęściej wygląda to tak, że budzimy się obudzeni brzęczeniem budzika, lub jakimś dziwnym dźwiękiem wydobywający się z naszego telefonu. Następnie wstając już jesteśmy wstępnie zdenerwowani, a to może przeświadczyć o tym, że w ciągu całego dnia możemy mieć zły humor. Następnie chcemy wyruszyć w drogę na przykład do pracy naszym samochodem, jednak nagle okazuje się, że nie pamiętamy, gdzie zostawiliśmy nasze kluczyki. Staje się to bardzo dziwne, a później przeradza się w stres, którego konsekwencją jest wielka złość, ponieważ znowu spóźniamy się do pracy czy na jakieś ważne spotkanie. Tak jak w przypadku ubrań powinniśmy mieć jedno miejsce, w którym zostawiamy swoje kluczyki, tak, aby weszło nam w nawyk, że nie ważne jak skończył się dzień rano wstając i idąc do tego właśnie miejsca, tam zastaniemy nasze kluczyki.

Kategoria: Mężczyzna
Tagi: , , , ,

Wpisy z Luty, 2013

Idealny mężczyzna jakiego poszukują kobiety powinien mieć określone cechy

Po porodzie musi upłynąć trochę więcej czasu niż sześć tygodni połogu, by została przywrócona równowaga hormonalna i fizjologiczna organizmu. W tym czasie warto wspomóc się pewnymi sposobami, by ułatwić i uprzyjemnić seks w tym okresie. By zmniejszyć dyskomfort związany z suchością pochwy, używaj kremów nawilżających lub czopków dopochwowych. Jeśli jest to konieczne, możesz także używać leków. Estrogeny, które zmniejszają tkliwość i bóle przepisze ci lekarz. Szczególnie w tym okresie nie zapominaj o grze wstępnej. Nie tylko umili ona ten wspólny czas, ale pobudzi też zmysły, rozbudzi twoje pożądanie i ułatwi konsumpcję dania głównego. Pomocna może też się okazać szczypta relaksu i rozluźnienia. Można to osiągnąć przez wspólny masaż, czy kąpiel we dwoje w łazience pełnej świec. Jeśli macie ochotę możecie wypić po lampce wina, nie zapominając przy tym, że zbyt duże ilości alkoholu stępiają zmysły i pogarszają jakość seksu. By zwiększyć odczuwaną przyjemność stosuj ćwiczenia Kegla, co wzmocni mięśnie macicy i wpłynie ja jakość odczuwanych doznań. I nie bój się eksperymentować z pozycjami w trakcie seksu. Z pewnością znajdziesz taką, która będzie dla ciebie najdogodniejsza – zmniejszy nacisk na okolice krocza i pozwoli na większą kontrolę penetracji.

Kategoria: Mężczyzna
Tagi: , , , ,