Książki i życie codzienne

Wpisy z kategorii ‘Mężczyzna’ Category

W jaki sposób komunikują się mężczyźni

W jaki sposób komunikują się mężczyźni Mężczyźni już od dziecka, później zaczynają mówić niż dziewczynki .Jako dorośli wolą zazwyczaj mówić niż pisać, bo pisanie jest zazwyczaj trudniejsze niż mówienie. W pisaniu trzeba wziąć pod uwagę i styl pisma, błędy ortograficzne, stylistyczne. Mówi im się za to o wiele prościej. Jeżeli już piszą to piszą w sposób bardzo prosty, posługują się prostymi zdaniami, zazwyczaj ich nie rozbudowują. Piszą o konkretach i raczej o rzeczach pragmatycznych. Źle im się pisze o swoich uczuciach do drugiej osoby w szczególnie do kobiety Jeżeli kupują np. w salonie samochodowym samochód to przede wszystkim zwracają uwagę na jego funkcjonalność, czyli jaki ma silnik, jakie przyspieszenie, ile pali, czy ma wspomaganie kierownicy itp. W przypadku kiedy ten samochód kupowałaby kobieta, samochód by jej musiał się podobać przede wszystkim z wyglądu. Zdaniem kobiet bardzo trudno jest zrozumieć mężczyznę. Jest też odwrotnie. Mężczyźni też się skarżą na to, że nie jest łatwo zrozumieć kobietę.

Kategoria: Mężczyzna
Tagi: , , , ,

Wpisy z kategorii ‘Mężczyzna’ Category

W jaki sposób komunikują się mężczyźni

Mężczyzna w roli żywiciela rodziny W oczach kobiety to mężczyzna powinien być głównym żywicielem rodziny. Kobieta powinna pracować tylko wtedy kiedy ona sama tego będzie chciała. Powinien zarabiać na tyle, żeby móc utrzymać kobietę i dzieci. Zdaniem współczesnych kobiet, jeżeli mężczyzna nie zarabia odpowiednio w swoim zakładzie pracy w którym jest zatrudniony powinien rozpocząć działalność na swój rachunek. Kobiety często odrzucają mężczyzn, którzy sobie nie radzą finansowo, bo uważają, ze taki mężczyzna który nie zarabia jest do niczego. Niejednokrotnie odrzucają człowieka wartościowego, o wspaniałym charakterze, ciekawej osobowości, tylko dlatego, że nie ma pieniędzy. Polki coraz to częściej szukają facetów za granica naszego kraju, żeby sobie po prostu zapewnić wyższy standard życia, którym im nie zapewniają mężczyźni z Polski. Często wybierają mężczyzn np. z Niemiec, Anglii, Szwajcarii, Włoch, Hiszpanii, gdzie żyje się na o wiele lepszym poziomie niż w naszym kraju.

Kategoria: Mężczyzna
Tagi: , , , ,

Wpisy z kategorii ‘Mężczyzna’ Category

W jaki sposób komunikują się mężczyźni

Czego się boi mężczyzna, czego nie lubi Mężczyzna wbrew pozorom boi się wielu rzeczy .Z powodu tego, że jest inaczej zbudowany jak kobieta,( natura przecież kobietę powołała do rodzenia dzieci, dlatego to kobieta jest bardziej wytrzymała na ból niż mężczyzna), facet boi się wizyty u stomatologa ,wizyty u lekarza Unika lekarza tak długo, dopóki ból go nie złamie. Wizyta u stomatologa, lekarza to jest coś co go po prostu paraliżuje .Facet boi się łysienia, niespełnienia w łóżku, boi się nawet tego, ze mu się komórka telefoniczna w nieodpowiednim czasie się rozładuje. Pomimo, że to kobiety nazywane są słabszą płcią w wielu rzeczach mężczyźni są słabsi od kobiet. Mężczyźni nie lubią połykać tabletek, gdyż ich zdaniem nie jest to zdrowe dla organizmu. Tabletki czy inne lekarstwa biorą tylko w ostateczności .Taka jest większość mężczyzn zdaniem kobiet, ale nie wszyscy tacy są. Są i wśród nich wyjątki jak chyba w każdej dziedzinie życia. Spotyka się też mężczyzn, którzy są lekomanami i którzy do lekarza chodzą jak do swojego najbliższego kolegi.

Kategoria: Mężczyzna
Tagi: , , , ,

Wpisy z kategorii ‘Mężczyzna’ Category

W jaki sposób komunikują się mężczyźni

Wszystko o idealnym mężczyźnie Zdaniem coraz większej ilości kobiet z Polski idealnym mężczyzną o którym się marzy jest facet mieszkający poza granicami naszego kraju .Ich zdaniem Polak jest zbyt biedny, żeby był głównym żywicielem rodziny, to po sobie nim w ogóle głowę zawracać. Coraz większe wzięcie mają w Polsce wszelkiego biura matrymonialne, które zajmują się kojarzeniem par polsko zagranicznych. Coraz więcej naszych pań jest zainteresowana właśnie mężczyzną bogatym a więc z zagranicy. Dla tych pań, biura matrymonialne organizują specjalne, przyspieszone kursy językowe, żeby potrafiły porozumieć się z takimi panami. Mówi się wprawdzie, że miłość nie potrzebuje słów, ale przecież jakoś trzeba się porozumieć. Tylko nieliczne panie w naszym kraju twierdzą, że i wśród naszych mężczyzn można znaleźć ideałów to znaczy facetów zamożnych, inteligentnych, czułych, opiekuńczych, bez nałogów, przystojnych i w dodatku wiernych swojej partnerce. Są to zazwyczaj już kobiety w średnim wieku, którym po prostu nie chce się uczyć dodatkowego języka, kobiety młode, znające obce języki decydują się najczęściej ma szukanie faceta za granicą.

Kategoria: Mężczyzna
Tagi: , , , ,