Książki i życie codzienne

Wpisy z kategorii ‘Miłość i randki’ Category

Piszemy list

Piszemy list Tak jak w rzeczywistości, również w wirtualnej świecie pierwsze wrażenie zawsze jest ważne. Jeśli nasz profil internetowy „chwyci”, możemy spodziewać się co jakiś czas kilku informacji od kobiet – w zależności od popularności danego serwisu oraz ilości profili, jakie założyliśmy na różnych stronach. Pamiętajmy jednak, że większość kobiet woli poczekać, aż sami się do nich odezwiemy. Wtedy zaś prócz profilu liczy się to, co napiszemy w swojej wiadomości. Można oczywiście prosto z mostu przyznać się, że ich profil nas zainteresował i mamy ochotę poznać je bliżej, można zaś rozwiązać sprawę na setkę innych sposobów. Ważne jest, aby było to dla kobiety intrygujące. List może mieć ledwie kilka słów, a może kilka tysięcy, jednak najważniejsze jest to, aby trafić naszą „ofiarę” prosto w serce, jednocześnie nie robiąc tego zbyt nachalnie. Zawsze warto jest nawiązać do informacji zawartych w jej profilu. To w końcu jest jej główny wabik i decydując się na nawiązanie do niego, pozwalamy jej poczuć się na swoim terytorium, gdzie jest mocna, więc zarazem bardziej odważna w stosunku do nas.

Kategoria: Miłość i randki
Tagi: , , , ,

Wpisy z kategorii ‘Miłość i randki’ Category

Piszemy list

Pierwsze spotkanie Doszliśmy zatem do momentu, w którym nawiązaliśmy kontakt z interesującą nas kobietą i nabieramy ochoty na coś więcej. Techniki i teorie dotyczące umawiania się na pierwsze spotkanie są różne. Jedni mówią, że do pierwszego spotkania należy dążyć jak najszybciej, gdyż tylko w ten sposób można sprawdzić, czy między dwiema osobami naprawdę coś iskrzy, inni – że warto to przełożyć i sprawić, by kobieta nie mogła się go doczekać i zacznie na nie nalegać, a wtedy będzie nasza, choćby nie wiem co. O ile zatem nie chodzi o jednorazowe spotkanie w wiadomym celu, warto się zatem zastanowić nad tym samemu. Wszystko też oczywiście zależy od tego, jak mocni czujemy się w listach i rozmowach internetowych, oraz w podrywie w świecie rzeczywistym. W zależności od odpowiedzi, możemy ustalić czas naszych internetowych „podchodów”. Pamiętajmy też, że pierwsze spotkanie na żywo zawsze stanowi jednocześnie ten najbardziej tajemniczy okres znajomości internetowej, która nigdy już nie będzie wyglądać tak samo.

Kategoria: Miłość i randki
Tagi: , , , ,

Wpisy z kategorii ‘Miłość i randki’ Category

Piszemy list

Nasz profil W wielu serwisach randkowych, aby móc przeszukiwać oferty, lub odpowiedzieć na nie, należy najpierw założyć własny profil. Podczas jego pisania należy pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim – jeśli posiadamy choć w miarę atrakcyjną fotkę, zawsze warto jest ją umieścić. Wiele osób przeszukuje bowiem wyłącznie ogłoszenia z zamieszczonymi fotografiami, a wyszukiwarki ogłoszeń umieszczają je często przed pozostałymi. Nie będziemy tu oczywiście pisać, że należy wypełniać poszczególne rubryki zgodnie z prawdą – zgrywanie kogoś, kim się nie jest, nawet w internecie nic nie da, jeśli chcemy kiedykolwiek przenieść nasze nowe znajomości do świata rzeczywistego. Warto jednak zwrócić uwagę na to, aby nasz profil był atrakcyjny dla płci przeciwnej. Najlepiej jest zatem przyjrzeć się tym ogłoszeniom, których autorki mogłyby nas zainteresować, a następnie uzupełnić swój profil w taki sposób, jaki według nas byłby dla nich atrakcyjny. Profil w serwisie randkowym stanowi naszą wizytówkę i to dzięki niemu robimy pierwsze dobre, lub złe pierwsze wrażenie.

Kategoria: Miłość i randki
Tagi: , , , ,

Wpisy z kategorii ‘Miłość i randki’ Category

Piszemy list

Podrywanie na czacie W internecie, podobnie jak na mieście, możemy również spróbować podrywu „na żywca”. Prócz tego, że mamy możliwość szybkiego przejścia do frontalnego ataku, potrafi on dostarczyć czasem interesujących wrażeń i ciekawej odmiany. Chodzi oczywiście o podrywanie na czacie. Służą do tego z reguły specjalne pokoje, jednak tak naprawdę podrywać możemy równie dobrze w każdym innym. Tutaj również oczywiście obowiązuje zasada dobrego pierwszego wrażenia, dlatego warto wybrać sobie odpowiedni, oryginalny pseudonim. Jeśli będzie to coś w rodzaju Radosław19, lub Romantyk23cm, to możemy mieć pewność, że żadna sensowna dziewczyna nie zechce z nami rozmawiać. Umiejętnie wybrany nick to nie tylko gwarancja tego, że dziewczęta będą chciały z nami rozmawiać, ale również czasem same będą się do nas odzywać, aby sprawdzić, kto się za nim kryje. Najlepiej, jeśli mogą do niego w prosty sposób nawiązać. To da im poczucie dobrze zapowiadającej się rozmowy, jeszcze zanim zdążymy im odpowiedzieć. Prowadząc rozmowę, starajmy się natomiast przede wszystkim zapomnieć o tradycyjnych pytaniach typu „skąd jesteś i ile masz lat”. Masz być przecież „tym jedynym”, a nie tysięcznym facetem, który zaczyna rozmowę i prowadzi ją w ten sam sposób.

Kategoria: Miłość i randki
Tagi: , , , ,